Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Наш менеджер зв'яжеться з Вами через 15 хвилин

ЧИ ПОТРІБНО РЕЄСТРУВАТИ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ АРТИСТУ?

ЧИ ПОТРІБНО РЕЄСТРУВАТИ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ АРТИСТУ

Якщо професія артиста для вас професійне заняття, а не хобі, то варто подбати про захист інтелектуальної власності, яку ви створюєте в процесі професійної діяльності. А це не лише інтелектуальна власність, яка охороняється законодавством про авторське та суміжне право: музичні твори, їх виконання, фонограми, кліпи, — а й інтелектуальна власність, яка охороняється законодавством про промислову власність – право на торговельну марку.

7 причин зареєструвати торговельну марку артисту:

  • Зареєстрована торговельна марка надає право забороняти використання такого ж або схожого найменування/ логотипу третім особам (право на унікальність найменування).
  • Зареєстрована торговельна марка збільшує вартість вашого бренду.
  • Зареєстрована торговельна марка дає можливість додаткового заробітку шляхом надання третім особам дозволу (ліцензії) на використання торговельної марки артиста (наприклад: для шиття одягу, виробництва канцелярії, використання торговельної марки артиста в рекламі третіх осіб).
  • Оголошення, афіші, ін. інформаційні матеріали про культурні заходи, вхідні квитки виготовляються української мовою. При цьому допускається використання ін. мов поряд з українською мовою, якщо текст ін. мовою не буде більшим за обсягом та шрифтом, ніж текст українською мовою. Вимоги щодо розміру шрифту не є обов’язковими при написанні власних імен виконавців, назв колективів і творів, якщо зареєстровано торговельну марку ( ч.3 ст.23 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної») .
  • Зареєстрована торговельна марка дозволяє використовувати логотип або назву в рекламі іноземною мовою.
  • Зареєстрована торговельна марка – це ефективний засіб захисту прав артиста та надійність доказової бази у разі порушення прав на торговельну марку.
  • Зареєстрована торговельна марка надає право отримати домен в зоні ua.

Якщо ви плануєте просування і розвиток професійної діяльності, зареєструвати торговельну марку просто необхідно. За консультацією щодо реєстрації торговельної марки або замовлення послуги, зв’яжіться зі мною.

Про загальні питання реєстрації торговельної марки ми розглядали в статті «Торговельна марка -це… Реєстрація торговельної марки». Для ознайомлення переходьте за посиланням.

© Царик Олеся, 19.08.2021 рік.

Використання опублікованих текстів захищено авторським правом, будь-яке відтворення чи використання без дозволу правовласника сайту заборонено!

Instagram

Facebook