Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Наш менеджер зв'яжеться з Вами через 15 хвилин

ЗНИЖКА 20 % НА РЕЄСТРАЦІЮ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ЗНИЖКА 20 % НА РЕЄСТРАЦІЮ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

За подання заявки на реєстрацію торговельної марки заявник повинен сплати збір. Розмір збору встановлюється Кабінетом Міністрів України (Постанова № «Про затвердження Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності» від 23 грудня 2004 р. № 1716) та залежить від таких факторів:

Розмір збору без застосування знижки

1. Кількість класів МКТП:

Подання заявки на реєстрацію торговельної марки в одному класі МКТП коштує 4000 грн, за кожен наступний клас потрібно додатково сплачувати 4000 грн.

2. Колір позначення:

За подання кольорового позначення сплачуємо додатково збір 1000 грн. Приміром, за подання заявки в одному класі МКТП з кольоровим позначенням доведеться сплатити 5000 грн збору.

3. Кількість заявників:

Також впливає на суму збору платежу за подання заявки на реєстрацію торговельної марки. Так, за подання заявки кількома заявниками сплачується 130% розміру зборів. Тобто, якщо подаємо заявку на реєстрацію торговельної марки в одному класі МКТП, сплачуємо 5200 грн збору. Якщо позначення, що заявляється — кольорове, сплачуємо 6500 грн.

4. Включення до знаку позначення, що відображує назву держави «Україна» коштує 24 000 грн. При розрахунку розміру збору потрібно враховувати три попередні позиції.

Розмір збору із застосуванням знижки 20%

У мене є чудовий бонус для вас – знижка 20% на збір за подачу заявки на реєстрацію торговельної марки.

Заявки на реєстрацію подаю в он-лайн режимі, тому, окрім знижки в 20%, це ще дозволяє значно зекономити час для отримання свідоцтва про реєстрацію торговельної марки, оскільки увесь документообіг відбувається в електронному виді.

У результаті  застосування знижки:

  • за один клас МКТП потрібно сплачувати не 4000 грн, а 3200 грн.
  • за подання кольорового позначення (один клас МКТП) сплачуємо не 5000 грн, а 4000 грн.
  • за подання заявки кількома заявниками: чорно-біле позначення замість 5200 грн, сплачуємо 4160 грн; кольорове позначення замість 6500 грн сплачуємо  5200 грн.

Для розрахунку вартості реєстрації торговельної марки зв’яжіться зі мною зручним для вас способом (Viber, Telegram, WhatsApp).

Консультація з питань реєстрації торговельної марки – безкоштовна.

З іншими питаннями реєстрації торговельної марки ви можете ознайомитися в наступних статтях за посиланням:

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

Торговельна марка -це… Реєстрація торговельної марки

ПРАВА, ЩО НАДАЄ СВІДОЦТВО НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

© Царик Олеся, 24.09.2021 рік.

Використання опублікованих текстів захищено авторським правом, будь-яке відтворення чи використання без дозволу правовласника сайту заборонено!

Instagram

Facebook