Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Наш менеджер зв'яжеться з Вами через 15 хвилин

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ДІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

 

Термін дії свідоцтва про реєстрацію торговельної марки становить 10 років та відліковується від дати подання заявки до Національного органу інтелектуальної власності (далі – НОІВ/Укрпатент). Продовження терміну дії торговельної марки здійснюється НОІВ за умови подання відповідного клопотання та сплати збору за продовження.

Продовження терміну дії торговельної марки може здійснюватися кожні 10 років необмежену кількість разів. Таким чином,  дія торговельної марки може тривати безкінечно.

Клопотання про продовження терміну дії торговельної марки та збір за кожне продовження терміну дії торговельної марки повинні надійти до НОІВ до кінця поточного періоду терміну дії свідоцтва (10 років) за умови сплати збору протягом 6 останніх місяців.

 

Вартість продовження дії торговельної марки

За продовження терміну дії торговельної марки необхідно сплатити офіційний збір, розмір якого встановлюється «Порядком сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 року № 1716.

Так розмір збору за продовження терміну дії торговельної марки, власником якої є одна особа, становить 12 000 грн. Якщо класів більше одного, то додатково сплачується за кожен клас 1200 грн.

За продовження терміну дії торговельної марки, власниками якої є кілька осіб, сплачується збір у розмірі 15 600 грн. (один клас). Понад один клас буде додатково коштувати 1560 грн.

Якщо не продовжити термін дії торговельної марки

Дія свідоцтва про реєстрації торговельної марки припиняється у випадку несплати збору за продовження терміну його дії. Припинення терміну дії торговельної марки настає з першого дня після закінчення десятирічного періоду.

За умови  пропуску терміну для подання клопотання та сплати збору, законодавством передбачена можливість протягом 6 місяців після того, як припинився термін дії торговельної марки,  продовжити термін дії торговельної марки. Але в такому разі доведеться сплатити збір на 50 % більший, ніж коли клопотання подається вчасно.

Якщо ви пропустили термін для продовження дії торговельної марки, то протягом двох років маєте право на повторну реєстрацію торговельної марки.

Для того,  щоб не втратити права на торговельну марку та вчасно оформити документи для продовження терміну дії торговельної марки, зв’яжіться зі мною зручним для вас способом (за формою, Viber, Telegram, WhatsApp), консультація — безкоштовна.

Про інші питання реєстрації торговельної марки:

НАВІЩО РЕЄСТРУВАТИ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ?

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ?

ПРИСКОРЕНА ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ПРАВА, ЩО НАДАЄ СВІДОЦТВО НА ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ

ТЕРИТОРІЯ ТА ТЕРМІН ДІЇ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ЗНИЖКА 20 % НА РЕЄСТРАЦІЮ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

Реєстрація торговельної марки

© Царик Олеся, 09.11.2021 рік.

Використання опублікованих текстів захищено авторським правом, будь-яке відтворення чи використання без дозволу правовласника сайту заборонено!

Instagram

Facebook